Papildomi

NUOTOLINIAI SEMINARAI „Kaip kurti ir išlaikyti vidinę darną?“

Pedagogus, socialinius darbuotojus ir visus, besirūpinančius savo vidine gerove KVIEČIAME į nuotolinius mokymus

„Kaip kurti ir išlaikyti vidinę darną?“

 

Mokymus sudaro 2 nuotoliniai seminarai ir mokymasis nuotolinio mokymosi kursuose.

 

Seminarų datos: 2023 m.
gruodžio 7 ir 13 dienomis.

 

REGISTRUOKITĖS ČIA.

Sąvoka „vidinė darna“ dažnai naudojama, kai kalbame apie harmoningą, subalansuotą santykį tarp skirtingų mūsų gyvenimo aspektų ir sričių. Tai būklė, kurioje visos mūsų vidinės būsenos, vertybės ir veiksmai sudaro suderintą ir vientisą visumą. Vidinė darna siejama su savęs suvokimu, emocine gerove ir gebėjimu sąveikauti su išoriniu pasauliu.

 

Egzistuoja daugybė įvairiausių pasirūpinimo savo vidine darna būdų. Daugelis jų gali būti praktikuojami savarankiškai, be specialistų pagalbos. Neprireiks nei daug laiko, nei didelių išlaidų. Reikia tik žinoti kokius metodus ir kada taikyti, kokias praktikas įtraukti į savo gyvenimo rutiną.

 

Net 5 lektoriai - psichologijos, visuomenės sveikatos bei holistinės sveikatos ekspertai, mindfulness, koučingo, jogos, energijų valdymo praktikai, programos „Vidinės darnos stiprinimas. Teorija ir praktika“ autoriai, padės Jums rasti savo individualų kelią sąmoningai kuriant ir išlaikant harmoniją gyvenime.

 

SEMINARŲ PROGRAMA

 

I seminaras (trukmė – 2 val.) - 2023 m. gruodžio 7 d.

15:00-15:45 val. - „Emocinės kompetencijos ir streso valdymas“Lektorė - dr. Roza Joffė-Luinienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė, psichologė, sertifikuota HeartMath instituto (Kalifornija, JAV) koučerė.

16:00-16:45 val. - „Kvėpavimas ir emocijos“Lektorė - Violeta Gavelienė, kineziterapeutė,  visuomenės sveikatos specialistė, sertifikuota jogos mokytoja.

 

II seminaras (trukmė – val.) - 2023 m. gruodžio 13 d.

15:00-15:45 val. - „Efektyvus dialogas ir santykiai“Lektorius - Artiomas Šabajevas, ICF sertifikuotas koučingo specialistas, ISEI sertifikuotas emocinio intelekto praktikas, sertifikuotas neformalaus švietimo pedagogas.

16:00-16:45 val. - „Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) pradžiamokslis“. Lektorius - Aleksandr Miskelovič, Lietuvoje ir Olandijoje akredituotas mindfulness mokytojas, praktikuojantis psichologas.

17:00-17:45 val. - „Streso mažinimo praktikos. EDEN metodas“. Lektorė - Evelina Vainorienė, holistinės sveikatos (Holobody) sertifikuota trenerė/koučerė, EDEN metodo praktikė.

 

Galite rinktis trumpesnės (I variantas) ar ilgesnės trukmės (II variantas) mokymus.

 

I variantas

II variantas
Trukmė – 8 val. Trukmė – 45 val.
 • Seminaras (5 val.)
 • Nuotolinis mokymasis (3 val.)
 • Prieiga prie 1 nuotolinio mokymosi kurso SPI moodle aplinkoje, 2 mėn. po seminaro
 • Seminaras (5 val.)
 • Nuotolinis mokymasis (40 val.)
 • Prieiga prie 6 išsamių nuotolinio mokymosi kursų SPI moodle aplinkoje, 6 mėn. po seminaro
Kaina – 35 eur.* Kaina – 85 eur.**

*- galioja iki 11.30 d. (vėliau užsiregistravusiems kaina bus 50 eur.).

** - galioja iki 11.30 d. (vėliau užsiregistravusiems kaina bus 100 eur.).

 

Mokymų dalyviai gaus:

 • Du nuotolinius seminarus
 • Prieigą prie seminarų vaizdo įrašų
 • Prieigą prie nuotolinio mokymosi kursų moodle aplinkoje:
  • Teorija
  • Vaizdo pakaitų įrašai
  • Praktikų vaizdo ir garso įrašai
  • Praktinės užduotys
 • Mokymų dalyvio pažymėjimą, atitinkantį pasirinktos trukmės mokymus (šie mokymai yra vykdomi pagal pedagogams akredituotą mokymų programą, registracijos numeris 211001593, todėl pedagogams už papildomą 2 eur. mokestį gali būti suteiktas specialus pedagogų kvalifikacijos centro pažymėjimas). 

REGISTRUOKITĖS ČIA